<
>
9.08.2017 / Fotograf

Majo Chudý

Fotografovanie prírody a krajiny pre mňa znamená neustálu snahu prekonávať svoje schopnosti a možnosti.

Čítať ďalej

1.08.2017 / Cestovanie

Marek Slobodník

Viem, že peniaze sú možno pre mnohých prekážka, ale to je to najmenej! Aj my sme chceli vidieť Aralské jazero.

Čítať ďalej

28.07.2017 / Ostatné

Martin Šalacha

Mám pocit, že dnešná doba prináša ľuďom množstvo slobody a my sa s ňou nevieme vysporiadať. Buď ju prijať nechceme alebo si jej berieme až príliš.

Čítať ďalej

24.07.2017 / Ostatné

Nina Csonková

Človek sa dostane do rôznych situácií, kde spozná sám seba, získa iný pohľad na svet a zmení svoj rebríček hodnôt. Keď sa dostane človek do chudobnej …

Čítať ďalej

10.07.2017 / Parkour

Michal Barbier

Skákanie je pre mňa meditácia v pohybe, ktorou sa odbremeňujem od každodenných zblúdených myšlienok a pocitov, ktoré si nikto v hlave nepraje mať.

Čítať ďalej

5.07.2017 / Hudba

Ferdinand Čihovský

Je to neskutočný pocit hrať na takejto akcii, kde sú ľudia naladení na rovnaký vibe, vedia sa vcítiť do tejto hudby a dokážu sa zabaviť s úsmevom na perách.

Čítať ďalej

1.07.2017 / Motocross

Michal Novocký

Šport ma naučil, aby som sa nikdy nevzdal. Nebyť mojich rodičov, tento šport nie je pre mňa možný. Buď odvážny, sebavedomý a ver v svoje činy.

Čítať ďalej

26.06.2017 / Snowboarding

Zoltán Strcuľa

Je ťažké opísať eufóriu, ktorú človek zažíva pri plnení svojich snov, či vykonávaní činnosti, ktorá ho tak baví a napĺňa. Myslím si, že každý si zaslúži plniť si…

Čítať ďalej

22.06.2017 / Workout

Juraj Rezák

Na tomto športe sa mi páči myšlienka funkčnosti. To znamená, že svaly, ktoré si človek vybuduje, dokáže aj využiť. Vie ich ovládať a vie s nimi pracovať.

Čítať ďalej

16.06.2017 / Ostatné

Marcel Fapšo

Za posledné 3 roky som sa zúčastnil závodov v Rakúsku, Taliansku, samozrejme lokálnych akcií na Slovensku a v Česku, ale tiež majstrovstiev v Holandsku.

Čítať ďalej

11.06.2017 / Motocross

Jakub Talaš

Tvoj talent je v športe len malým plusom. Pokiaľ na sebe nepracuješ, ťažko sa dočkáš toho na čo tak zúfalo čakáš. Nemyslím si, že kariéra športovca sa stavia na …

Čítať ďalej

5.06.2017 / Ostatné

Peter Muraň

Hneď ako som okúsil cvičenie, nadchlo ma to tak, že som sa chcel neustále zlepšovať a byť stále lepší a lepší. Byť kulturistom je veľmi ťažké, no prenesie …

Čítať ďalej

29.05.2017 / Ostatné

Marek Geišberg

Pracujem v Slovenskom komornom divadle v Martine ako herec už dvanástu sezónu. Keďže ide o kamenné repertoárové divadlo, do roka máme štyri až päť premiér.

Čítať ďalej

25.05.2017 / Motocross

Tomáš Zboran

Rád cestujem a spoznávam nové krajiny. Je super cestovať po svete za športom, ktorý milujem. Na preteky cestujem so svojimi rodičmi…

Čítať ďalej

20.05.2017 / Freeski

Maroš Kostelanský

Dosahovať vrcholy na horách vlastnou drinou je krásne už samo o sebe. Nie som si istý, či to tak cíti každý, ale plávať v hlbokom snehu je pre mňa prenádherný pocit.

Čítať ďalej

Najobľúbenejšie články

1. Marek Slobodník
2. Majo Chudý
3. Michal Barbier
4. Katka Kubalová
5. Marek Didek
16